PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31419}

Helikopter w ogniu

Black Hawk Down
7,8 314 227
ocen
7,8 10 1 314227
7,4 24
oceny krytyków
Helikopter w ogniu
powrót do forum filmu Helikopter w ogniu

Film jest bardzo dobrze zrobiony. W sumie jednak to tylko krwawa nawalanka z przesłaniem o heroizmie amerykańskiego żołnierza (zob. drętwe teksty na końcu filmu). Niewiele wnosi to do rozumienia ani Somalii, o której nic w tym filmie nie powiedziano, ani człowieka w wojnie (ponadto, że cierpi i się boi). Taka typowa amerykańska produkcja z dobrymi zdjęciami.

ocenił(a) film na 10
Swiadeknaoczny1

chcesz sie czegos wiecej o Somalii dowiedzieć włącz sobie NAtional Geographic. Są filmy z podłożem politycznym, są akcyjniaki... to ewidentnie jest akcyjniak i jest mistrzowski w tym

ocenił(a) film na 10
Swiadeknaoczny1

a jak patrze na Twoje oceny Hurt Locker, Joker i innych to moze nie bierz sie za bloskbustery bo Ci ewidentnie nie wchodza, ogladaj sobie offowe kino z Pakistanu i mecz buły

ocenił(a) film na 6
sobanek

No, jednak ten film miał jakieś przesłanie tyle, że propagandowe. Zrobiony był bardzo sprawnie. ale to trochę dla mnie za mało. A co do blockbusterów - jeśli film jest głośny i chwalony to oczekiwania rosną. Nie wiem, co to jest offowe kino z Pakistanu i "mecz buły", ale dla mnie liczy się tylko kino artystyczne. Widziałem filmy wojenne, które cenię dużo wyżej niż ten. Sorry.

ocenił(a) film na 10
Swiadeknaoczny1

gust jak dupa, kazdy ma swoj :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones