PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31419}

Helikopter w ogniu

Black Hawk Down
7,8 314 313
ocen
7,8 10 1 314313
7,4 25
ocen krytyków
Helikopter w ogniu
powrót do forum filmu Helikopter w ogniu

jestem dziewczyną i zakochałam się w każdej klatce tego filmu.
oglądalam go milion razy a za każdym razem płaczę na nim tak samo.
genialny, genialny i jeszcze raz genialny

ocenił(a) film na 10
pelson1916

kocham Cię za to <3

ocenił(a) film na 10
cyku02

Cyku 02 niezmiernie mi miło haha :D

ocenił(a) film na 9
pelson1916

LOL no i co z tego, że jesteś dziewczyną xD

ocenił(a) film na 10
AhsokaTano

np. chociaż by to że są i takie dziewczyny których wojsko i tematyka filmowa z nim związana dziewczyn nie interesuję? nie lubią tego typu filmów a wojsko jest dla nich obce, a ja jestem z tych gdzie takie rzeczy i wszystko co z tym związane mnie fascynuję, więc chyba wyjaśniłam Ci już na czym polega moja wcześniejsza wypowiedź :)
CO KTO LUBI :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
pelson1916

Widzę, że nie tylko ja lubię wojsko, broń i historię :)

ocenił(a) film na 10
archers0

ha, cieszę się :)
na pewno doszło by do porozumienia w tej sprawie! :D

ocenił(a) film na 9
pelson1916

Napisałaś to tak jakbyś była jedyna na świecie :P jasne, że są takie dziewczyny, które się tym nie interesują.. Płeć tu moim zdaniem nie ma żadnego znaczenia, bo na pewno są też i mężczyźni, których nie interesuje taka tematyka ;pp

ocenił(a) film na 10
AhsokaTano

może i brzmiało to tak, ale na pewno nie miałam tego na myśli, raczej chciałam podkreślić że i Kobieta potrafi się zafascynować tego typu rzeczami :)
dlatego, tak jak napisałam wcześniej, co kto lubi każdy jest inny, są dziewczyny co lubią broń i czołgi i są też mężczyźni, których taka tematyka wcale nie jara i ja to szanuję :)

ocenił(a) film na 10
pelson1916

Dobrze powiedziane.

ocenił(a) film na 9
pelson1916

A dziś o 23:10 na Polsat Film będzie okazja obejrzeć. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
ValyrianSteel

Oj za pozno sie dowiedzialam :(
Jak dobrze ze mam ten film na laptopie :) pozdroo

pelson1916

Dałem się nabrać dobrymi opiniami, liczyłem na dobry film, co otrzymałem?
Kolejną beznadziejną sztampową amerykańską produkcję z amerykańską muzyczką w tle i
powiewającą flagą.
Liczyłem przynajmniej na coś w stylu 'Szeregowiec Ryan' a to nawet się do tego nie umywa.
Obraz wojny przedstawiony po macoszemu - jeden ranny leży na ulicy i strzela a tysiąc
murzynów z giwerami nie może w niego trafić tylko sami padają setkami jak muchy, ktoś w to
uwierzy? chyba jakieś naiwne blondynki...
banalne zakończenie rodem z 'Dnia niepodległości' wśród tańczących murzynków dzieci i
dorosłych, muzyczka podstawowa w tle.
Nudy i lipa, może jakieś przedszkolaki by się cieszyły oglądając amerykańskich rambo w akcji
którzy w kilka osób wybijają w pień tysięczne armie.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

To Twoja opinia, to jasne że nie każdemu ten film przypadnie do gustu, bo do niego trzeba odpowiednio podejść , jak dla mnie ten film jest jednym z najlepszych filmów wojennych jakie obejrzałam, oczywiście Szeregowiec Ryan też ma swoją niebotyczną wartość i zalicza się do moich ulubionych nie tylko z gatunku wojennych ale i ogólnie, lecz jednak Helikopter w Ogniu ma to coś co mnie ujęło, muzyka moim zdaniem jest fenomenalna i nadaję niezwykły klimat filmowi.
Aaaaaa no i dodam jeszcze tak by rozluźnić swoją wypowiedź, że nie jestem naiwną blondynką ani jakimś przedszkolakiem a mimo to, dla mnie ten film to perła w zbiorze filmów Ridley'a Scott'a :D gorąco Cię pozdrawiam.

pelson1916

oczywiście muzyka ok tylko że z wojną ten film ma niewiele wspólnego...od filmów wojennych nie wymagam zbyt wiele, tylko żeby chociaż trochę były realistyczne.

ocenił(a) film na 10
Mothyff

Oj, widać jak się znasz :)

ocenił(a) film na 10
archers0

Fakt, tego typu filmy po prostu trzeba lubic :)

Mothyff

" - jeden ranny leży na ulicy i strzela a tysiąc
murzynów z giwerami nie może w niego trafić tylko sami padają setkami jak muchy, ktoś w to
uwierzy? chyba jakieś naiwne blondynki..."
Dla takich komentarzy warto czytać te filmwebowe fora ;D

ocenił(a) film na 10
filipex1001

cóż... nie do każdego trafiają takie filmy :D

filipex1001

a nie było tak jak leżał jeden amerykanin ranny we wraku helikoptera a setki murzynów szły do niego jakieś 20 minut, padali jak muchy i nie mogli dojść bo on sobie strzelał ze zwykłego pistoleciku w nich, co z tego że setki murzynów trzymali kałachy, jak tylko dziwnie szię patrzyli i krzyczeli;?? mądralo...

pelson1916

Ja dałem filmowi 5/10. Napisałem, dlaczego w jakim temacie. Jednak szanuję Twoją opinię. Zdanie poprawił trochę mi fakt, że sceny kręcone były na miniaturkach i efekty komputerowe zrobiły tyle, że wygląda to jak prawdziwe. Szacun jednak moim zdaniem film nie ma do zaoferowania nic poza tym. Oprócz oczywiście sceny z żołnierzem patrzącym na zdjęcie rodziny i gotowym na najgorsze. Pozdro

ocenił(a) film na 10
filipex1001

zdania są podzielone na temat tego filmu, mimo wszystko to mój ulubiony film i uwielbiam do niego wracać za każdym razem i na pewno się to nie zmieni :)

ocenił(a) film na 10
pelson1916

Dołączam się....genialny film.
Miło, że nie jestem sama.
Trzeba dodać, że muzyka jest równie genialna.

ocenił(a) film na 10
BlackRequiemDei

mi również jest miło że jakaś dziewczyna podziela moje zdanie na temat tego genialnego filmu! :)
muzyka dla mnie to też mistrzostwo nadaje wyjątkowy klimat filmowi, szczególnie kawałek Leave No Man Behind jest dla mnie najlepszym utworem i zawsze przyprawia mnie o dreszcz :)


pozdrawiam Cię gorąco :)

ocenił(a) film na 10
pelson1916

Hans Zimmer - jest genialnym Muzykiem.... lepiej nie mogli wybrać;)
Co do utworu ten "urywa mi dupe" http://www.youtube.com/watch?v=BWAhVbayGv4

ocenił(a) film na 10
BlackRequiemDei

no beeez kituuu dziewczyno zgadzam się z Tobą co do słowa :) zgadza się, urywa dupę! nie mogli lepiej wybrać, strzał w dziesiątkę! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones