PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31419}

Helikopter w ogniu

Black Hawk Down
7,8 314 327
ocen
7,8 10 1 314327
7,4 25
ocen krytyków
Helikopter w ogniu
powrót do forum filmu Helikopter w ogniu

dobrze sie zapowiada

ocenił(a) film na 6

hm kilka misiecy temu kiedy doadłem zwiastun do tego filmu jeszcze nie wiedziałem ze Idziaka kopinie taki zaszczytm, nominacja do Oscara, ale on sam powiedzial kilka dni temu, ze prawdopodobienstwo ze to on dostanie własnie tym razem ta nagrode jest bardzo niewielkie gdyz za zadużo jest polski zdjeciowców w komisji w L.A i ze nie ładnie by wyglądało gdyby kolejny raz w tak kr. czasie dostałby kolejny Polak oscara :(
a szkoda zwiastuny w Tv i sieciowe zapowiadaja naprawde kawał dobrej roboty.

ocenił(a) film na 9
WIDMO82

Mr. Idziak
"w tak krótkim czasie Polak dostaje Oscara"? no co ty! Polacy prasie wcale nie dostają Oscarów, a że mamy jedynie dobrych operatorów to chociaż jeden powód do radości.
A co do tego co p. Idziak powiedział, że nie dostanie Oscara - a czemu nie? Ja bym mu go dała, bo zdjęcia do BHD są świetne.
Nie ma to jak polscy operatorzy! ;-)

ocenił(a) film na 6
WIDMO82

ale sie zawiodlem :O
kurcze no co sie dzieje?
ogladałem - taki sobie, zabijanie, strzelanie, masa efektów i to bohaterstwo: typowy wojenny amerykanski. Kurcze no fakt faktem Gdyby nie Idziak i montarzysta no i muzyka to film byłby kompletna klapą a tak to przynajmniej jest co podziwiajc ( tylko to co wymienilem ). Film sie oglada i ogląda, czasem tylko moze szybki strzał i rozbryzgująca sie krew zwróci na siebie większą uwagę, ale dobrze, że nie pójde na o do kina. Ogladajac na 17" monitorku z dobrym nagłośnieniem nie da sie oczywiscie odczuc tego klimatu co w kinie, to nie podlega dyskusji, no ale przeciez nie tylko same efekty muzyka montaz są kluczem do sukcesu, przydałoby sie jakos zainteresowac widza czym jeszcze. No dobra zaczynam chyba juz bredzic pomysla fani filmow wojnnych no ale moze i maja racje. Lubie dokumentalne filmy lubie czasem wojjeny jakis zaobaczyc, ale ten odradzam.
przykro mi, ale wczoraj ogladałem K-Paxa i tez sie zawiodlem dzisiaj
daje 6/10 po 0.5 za kazda nominacje, nic wiecej nie dam !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones