PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607419}

Delta Force: Helikopter w ogniu

Delta Force: Black Hawk Down
6,8 1 132
oceny
6,8 10 1 1132
Delta Force: Helikopter w ogniu
powrót do forum gry Delta Force: Helikopter w ogniu

Klany?

ocenił(a) grę na 8

Cóż, spędziłem jakieś 2 i pół roku w klanie, więc zastanawiam się, czy na filmwebie znajdzie się ktoś, kto walczył na tych wirtualnych polach bitew, gdy arena przeżywała swoją świetność (stały wtedy serwery Most-pl, CQF i GAL). Ja chyba nie muszę dokładnie się przedstawiać, bo grałem dość długi czas z takim samym nickiem jaki miałem na filmwebie. Potem zmieniłem na Sid, ale i tak sporo osób mówiło do mnie Link ;)

Link

hey hey, znajdzie się :) swego czasu tęż naparzałem razem ze swoim klanem o nazwie Polish Rangers ;) >>R<< graliśmy na demku na dodatkach adx 1, dwa i co tam jeszcze było, bardzo mile wspomnienia ... pozdrawiam :)

użytkownik usunięty
lukashin

tez grałem w tą grę to moja jedna z pierwszych gier fps :)

ocenił(a) grę na 9
lukashin

Hej Ja grałem w Polish Rangers miałem nick Beny_PL

użytkownik usunięty
Link

ja też grałem jakiś czasz,pytanie są w ogóle są jakieś polskie klany bo dość dawno już nie grałem

ocenił(a) grę na 10
Link

My sie nawet chyba kiedys znalismy Sid ;) Pozdrawiam Stig (na emeryturze Ao1)

ocenił(a) grę na 8
Link

Czy w ogóle serwery jeszcze są? Multiplayer na demo się nie odpala

ocenił(a) grę na 9
Link

grałem w to dobre 5 lat, na Eidzie , Ao1 , Real Snipers , Euro Snipers i MEECU DM.
pozdro b0ruc1600

ocenił(a) grę na 7
Link

Stary temat, ale się podłączę :) Gram od kilku lat, chodź ostatnio niestety coraz rzadziej. Wciąż istnieje kilka uczęszczanych serwerów takich jak EID, Ao1, Realsnipers czy AS. Najbardziej lubię ten ostatni, z powodu braku granatnika ;) Stary nick: Lecavalier, i trochę nowszy: |STR|. Jeśli jeszcze komuś jest potrzebna ta wiedza to do multi polecam zainstalowanie pingera, lub podmianę pliku STARTUP.HTML.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones