PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31419}

Helikopter w ogniu

Black Hawk Down
7,8 314 313
ocen
7,8 10 1 314313
7,4 25
ocen krytyków
Helikopter w ogniu
powrót do forum filmu Helikopter w ogniu

Dzisiaj panie i panowie w Somalii działa odłam Al Shabaab, czyli odłam amerykańskiej Al Kaidy, wspierany przez ludzi z Waszyngtonu. W '93r. amerykańscy chłopcy tak dzielnie walczyli ze złymi Somalijczykami, dzisiaj sami niszczą ten kraj jeszcze bardziej.

Maestro_filmaniak

Ludzie też boją się islamu z innego powodu niz zagrozenie terrorystyczne, prawda jest taka, ze wiele z nich islamizuje Europe, w 2014 roku muzulmanie we Francji zdewastowali 800 kosciolow, czesc z nich to tez sprawa satanistow. W Szwecji 77% gwalcicieli to muzulmanie, w wiekszosci Somalijczycy, ktorzy kobiety maja za nic. Dlaczego kobiety boja sie tez muzulmanow, szczegolnie arabow? Arabowie traktuja kobiety jak wlasnosc, traktuja sie jak gorszego czlowieka a w Afganistanie, Pakistanie, maja prawa jak zwierzeta, np. Burka, to symbol zniewolenia kobiet, oblewanie kobiet kwasem np. w Somalii, Pakistanie, to nie rzadkosc, honorowe morderstwa zawitaly nawet do "swieckiej" Turcji, kamieniowanie kobiet w islamie w XXI to normalnosc, tak samo jak wychodzenie za 9 latki, bo Mahomet mial 9 letnia zoneto chore, ze w niektorych panstwach arabskich, mozna wychodzic za 13 latki! W Paryzu czarni i arabowie non stop wywoluja zamieszki na tle religijnym i etnicznym, we Francji, w ktorej czesto jestem, bo mam tam rodzine, widuje Polki, ktore wyszly za araba i wiesz co '? zaluja, najpierw spoko wszystko, ale potem, musiala sie mu podporzadkowac, non stop mowil zeby przeszla na islam i nosila hidzab, ich dzieci tez musialy byc wyznawcami Allaha, a przy kolegach nie traktowal jej z szacunkiem. Moja mama jest przedszkolanka i w ich grupie dobrych, kilka lat temu byl syn emigranta z Jemenu, dobrego lekarza, gdy kolezanka mojej mamy kazala mu posprzat zabawki, on powiedzial, ze nie bedzie sluchal kobiet, bo mezczyzna jest panem i to one sa od sprzatania. Zona tego lekarza, byla Polka i chcial by pojechala do Jemenu, ale wiadomo co by tam zrobil, oczywiscie kazalby jej nosic burke i tyle:) Rozeszli sie, bo za bardzo chcial by przeszla na islam razem z synem, starszy syn muzulmanin zostal z ojcem, mlodszy z matka, wszyscy dalej mieszkaja w moim miescie.

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

Z wszystkim co napisałeś jak najbardziej się zgadzam. jeszcze wiele można by do tego dodać. Mam nadzieję, że kiedyś ludzie będą mogli żyć obok siebie w pokoju, bez względu w co wierzą lub nie wierzą. Niestety, my chyba tych czasów się nie doczekamy...

Maestro_filmaniak

Niestety, rzadza pieniedzy, wladzy, "milosc" na to nie pozwola, pranie mozgu w imie chorych idei, tez nie pozwola na pokoj:)

Maestro_filmaniak

Cześć to ja pawlovsky, chciałbym tylko podziękować za tą dyskusję bo dała mi do myślenia na przestrzeni czasu, pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 8
kejsik

Miło mi to słyszeć :) Niezły awatar swoją drogą :D

Maestro_filmaniak

Dziękuję ;) Trochę późna odpowiedź ^^

ocenił(a) film na 8
Pawlovsky

http://www.prisonplanet.pl/polityka/fale_terroryzmu_i_wielka,p629564670

To jest to co staram się powiedzieć :)

ocenił(a) film na 8
clydeB

Doceniam Twój wkład w rozwój dyskusji. Naprawdę się postarałeś :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones